manoules.gr

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ενα φορουμ αφιερωμενο στις μανουλες ... και οχι μονο


2 απαντήσεις

    Σκανδαλιες και γκαφες των παιδιων μας που μας εχουν μεινει αξεχαστες

    morning glory
    morning glory


    Αριθμός μηνυμάτων : 185
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2012

    Σκανδαλιες και γκαφες των παιδιων μας που μας εχουν μεινει αξεχαστες Empty Σκανδαλιες και γκαφες των παιδιων μας που μας εχουν μεινει αξεχαστες

    Δημοσίευση από morning glory Σαβ Αυγ 18, 2012 2:14 am

    Με αφορμη ενα Post στην ομαδουλα στο fb σκεφτηκα να ανοιξω αυτο το θεματακι!

    Ας γραψουμε εδω ολα εκεινα που εχουν κανει τα παιδακια μας η εχουν πει και ειτε μας εχουν κανει να σκασουμε στα γελια ειτε μας εχουνε φερει σε δυσκολη θεση!

    Ξεκιναω πρωτη να πω πως η κορη μου,μικροτερη καταφερε και με κλειδωσε την μια φορα στο μπαλκονι ενω απλωνα τα ρουχα και μια φορα στο μπανιο!


    Ναι ναι γελαμε τωρα αλλα οταν με κλειδωσε στο μπαλκονι ηταν αρκετα μικρη και ενω στην αρχη γελουσε που το καταφερε οταν καταλαβε τι πραγματικα ειχε γινει ειχε βαλει τα κλαματα,εγω να προσπαθω να την ηρεμησω και να προσπαθω να της εξηγησω πως να γυρισει το πομολο!Τελικα ειπα σε εναν γειτονα να καλεσει στο τηλεφωνο τον αντρα μου!Ευτυχως δεν ειχα τιποτα στην φωτια!


    Την αλλη φορα στο μπανιο,ετυχε να εχω ενα κατσαβιδι και ανοιξα την πορτα!

    Να προσθεσω και κατι που εγινε περσυ και ηταν αρκετα αστειο για μενα!

    Τυχαινει να εχουμε μονο μια τηλεοραση,οπως καταλαβαινετε,καποιες φορες γινεται μαχη ποιος θα προλαβει να ανοιξει την τηλεοραση,η κορη θελει να δει παιδικα και ο αντρας ειτε ποδοσφαιρο ειτε ειδησεις!Η πονηρη κορη μου τι σκαρφιστηκε λοιπον?χαχαχ

    Αρχισε να κρυβει το κομπιουτερ σε διαφορα σημεια του σπιτιου,καθε φορα σε διαφορετικο σημειο!Ο αντρας μου νευριαζε γιατι μερικες φορες δεν μπορουσαμε να το βρουμε,μα και εγω δεν την επαιρνα χαμπαρι ποτε το εκρυβε και που!

    Την τελευταια φορα θυμαμαι το ειχε κρυψει καπου και δεν μπορουσαμε να το βρουμε για μερες!Το αστειο ειναι οτι το ειχε κρυψει και αυτη τοσο καλα,που δεν θυμοταν και η ιδια που το ειχε βαλει!

    Ο καημενος ο αντρας μου τι να κανει πηγε και αγορασε μια μικρη συσκευη απο ενα περιπτερο,πολυ φθηνη κιολας και κανει για ολες τις τηλεορασεις,μπαινει και στα κλειδια να μην χανεται κιολας και μια χαρα!

    Αυτα θυμαμαι προς το παρον,περιμενω να διαβασω τα κατορθωματα και των δικων σας παιδιων!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    Σκανδαλιες και γκαφες των παιδιων μας που μας εχουν μεινει αξεχαστες Empty Απ: Σκανδαλιες και γκαφες των παιδιων μας που μας εχουν μεινει αξεχαστες

    Δημοσίευση από efi Κυρ Αυγ 19, 2012 6:46 am

    εμενα αν και ειναι μικρος απο τωρα αρχησε της σκανταλιες.ειναι 4 μηνων. μια μερα κοιμοταν και τον ακουω ξυπνησε. παω στο δωμτιο του και μολις με βλεπει κλεινει τα ματια του και κανει τον ψοφιο κοριο.λεω οκ μαλλον ιδεα μου ηταν οτι τον ακουσα. βγαινω εξω τον ακουω παλι.μπαινω παλι μεσα.αμεσως κλεινει τα ματια του.καταλαβα αμεσως τι κανει.βγανω και καλα εξω εγω τον βλεπω τα ανοιγει τα ματια του παλι.μπαινω αποτομα μεσα τα κλεινει.τον λεω τι κανεις μουργο? και ξεκαρδιστηκε να γελαει.
    morning glory
    morning glory


    Αριθμός μηνυμάτων : 185
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2012

    Σκανδαλιες και γκαφες των παιδιων μας που μας εχουν μεινει αξεχαστες Empty Απ: Σκανδαλιες και γκαφες των παιδιων μας που μας εχουν μεινει αξεχαστες

    Δημοσίευση από morning glory Δευ Αυγ 20, 2012 4:49 am

    χαχχαχα βρε το μαιμουνι!Και ειναι μικρουλης,τι καμωματα εχει να σου κανει ακομα,αμα αρχισε απο τωρα περιμενε πολλα χεεεχ!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    Σκανδαλιες και γκαφες των παιδιων μας που μας εχουν μεινει αξεχαστες Empty Απ: Σκανδαλιες και γκαφες των παιδιων μας που μας εχουν μεινει αξεχαστες

    Δημοσίευση από efi Δευ Αυγ 20, 2012 9:01 am

    σημερα ολη μερα ειχε αγκαζε την μπλουζα του γιαννη.δεν την αφεινε απο τα χερια του

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Μάης 08, 2024 8:20 pm