manoules.gr

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ενα φορουμ αφιερωμενο στις μανουλες ... και οχι μονο


5 απαντήσεις

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από efi Δευ Ιουλ 16, 2012 2:25 am

    εγω στην αρχη πολυ ζηλεια.στης αρχες της σχεσης μας αν μου ελεγε οτι κατι δεν κανω καλα συνεχεια του ελεγα τι να κανω εγω δεν ειμαι σαν την πρωην σου να τα κανω ολα σωστα.εγω δεν ειμαι σαν την πρωην σου να μου δωσεις λεφτα να παω στην εφορια και να τα παρω να φυγω.εγω δεν ειμαι ρωσιδα.ειμαι ελληνιδα.συνεχεια αυτο το πραγμα εκανα.αλλα τωρα ετσι για να τον πειραξω πιο πολυ οταν τυχει και μαλωσουμε τον λεω ας παντρευοσουν την ρωσιδα δεν σε φταιω εγω.και εκει σταματαει η κουβεντα μας και συνεχιζουμε παρακατω
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 44
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty Απ: ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από stefania Δευ Ιουλ 16, 2012 2:33 am

    ποτε
    δεν ζηλευω γιατι δε θελω να βαζω τον εαυτο μου σε αυτη την ψυχοφθορα διαδικασια
    αν ειναι να κανει κατι θα το κανει ,γιατι να χολοσκαω απο πριν?
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty Απ: ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από efi Δευ Ιουλ 16, 2012 2:40 am

    τωρα ουτε εγω σκαω.αφου τον λεω.αγαπη μου τωρα που εχω τον γιο μου κανε οτι θελεις δεν με νοιαζει.και με λεει τι τοσο ηταν η αγαπη σου? σε εκανα γιο και τελος? τωρα τι να σε κανω.δεν σε θελω.αλλα μετα απο λιγοτον λεω.βρε χαζε ειναι δυνατον να μην σε αγαπω? τοτε γιατι συνεχεια με κοπανας για την πρωην μου? γιατι η ζηλεια ειναι το αλατοπιπερο της σχεσης βρε χαζε.
    χαμομηλακι
    χαμομηλακι


    Αριθμός μηνυμάτων : 24
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 44

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty Απ: ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από χαμομηλακι Δευ Ιουλ 16, 2012 3:30 am

    εγω την πρωην του αμεσως πριν απο εμενα δεν την ξερω προσωπικα.Την εχω δει σε φωτο κοινων του φιλων οχι του αντρα μου που μαλλον τις εχει εξαφανισει.Ξερω πως τη λενε αλλα τπτ περισσοτερο.Και δεν τον εχω ρωτησει και τπτ ποτε.απλα απο τις φωτο εχω δει οτι εγω ειμαι κλασης ανωτερη (χαχαχα,μετριοφροσυνη) και του εχω πει οτι επιτελους απεκτησε καλο γουστο,χοχοχο!!! Very Happy
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty Απ: ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από efi Δευ Ιουλ 16, 2012 3:37 am

    χαμομηλακι.και εγω δεν ηξερα τιποτα απολυτως για την πρωην.η συνχωρεμενη η πεθερα μου και η νυφη της μου τα ειπανε και η γειτονησες. μου τα ειπε πρωτα η πεθερα μου χωρις να ρωτησω τιποτα εγω.και μετα η νυφη της πεθερας μου οταν την ειπα κατι μου τα ειπε ολα χαρτι και καλαμαρι.νομιζωντας οτι τα ξερω.και μετα οι γειτονισες μου τα ειπαν που νομιζαν οτι ειμουν η πρωην.αφου ερχοντουσαν καποιες και ελεγαν ποια ειναι η κοπελα και οι αλλες ελεγαν η νυφη της συνχωρεμενης της ποπης.α η ρωσιδα? και εγω ελεγα οχι.η ελληνιδα.η ρωσιδα μας τελειωσε εδω και χρονια.και σιγα σιγα αρχισα να λεω στο γιαννη αυτα που εμαθα και επεσε απο τα συννεφα.του επεσε ενα ποτυρι στο πατωμα,ενα πυρουνι.και επειδη ειμαι και λιγο πιραχτηρι.τον ελεγα τι εγεινε αγαπη μου γιατι εχασες το χρωμα σου?
    χαμομηλακι
    χαμομηλακι


    Αριθμός μηνυμάτων : 24
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 44

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty Απ: ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από χαμομηλακι Δευ Ιουλ 16, 2012 3:44 am

    α,οι δικιες σου το χοντρυνανε.εμενα τουλαχιστον κρατησαν τα προσχηματα και δεν αναφερθηκε ποτε τπτ.Ο,τι εμαθα για την πρωην το εμαθα απο κοινους φιλους.Επισης η πρωην ηταν Κυπρια και το προηγουμενο Σ.Κ που ειχα ερθει σε ενα γαμο στα μερη σας,η μητερα ενος παλιου φιλου του αντρα μου με ειπε "Ευαγγελια" και με ρωτησε "πως ειναι η Κυπρος τωρα με την κριση"...της ειπα οτι δεν με λενε Ευαγγελια και δεν εχω ιδεα τι γινεται στην Κυπρο με την κριση και ουτε με νοιαζει κιολας.Καλα,δεν εφταιγε αυτη αλλα ελεος!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty Απ: ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από efi Δευ Ιουλ 16, 2012 4:02 am

    χα χα. πως σε λενε κοπελα μου? εγω δεν χριαστηκε να ρωτησω τιποτα απολυτως. ολα μου τα ειπαν απο μονοι τους. δεν χριαστηκε να ψαρεψω κανεναν.μονοι τους μου τα ειπαν.και εγω οταν τα πετουσα στο γιαννη.οχι ολα μαζι.λιγα λιγα, με ελεγε πουτα εμεθες? ποιον ρωτησες? και τον ελεγα εγω να ρωτησω? με εχεις για ατομο που θα κατσει να ψαξει? λαθος κανεις. εγω δεν ρωτησα κανεναν.απο μονοι τους ηρθαν καποιοι και μου τα ειπαν νομιζοντας οτι τα ξερω αγαπη μου. και απο τοτε δεν μου κρυβει τιποτα.ολα μου τα λεει.
    MARIA77
    MARIA77


    Αριθμός μηνυμάτων : 39
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2012
    Ηλικία : 46
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty Απ: ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από MARIA77 Δευ Ιουλ 16, 2012 4:15 am

    Οχι γιατι ειμαι ομορφοτερη!τα υπολοιπα προσοντα τους οπως μορφωση,περιουσιες κτλ δεν τα λαμβανω καν υποψην γιατι με'μενα κοιμαται ο κωστας και οχι με αυτα!
    ψ ω ν ι ο ο ο ο ο !!!!!!!!!!
    χαχαχαχαχα.
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty Απ: ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από efi Δευ Ιουλ 16, 2012 4:20 am

    μαρια και εγω το ιδιο λεω. εγω ειμαι πιο ομορφη απο την ρωσιδα.εμενα παντρευτηκε ο γιαννης με εμενα εκανε παιδι.οχι με αυτην.και δεν ειμαστε καθολου ψωνια.δεν καταλαβα.
    MARIA77
    MARIA77


    Αριθμός μηνυμάτων : 39
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2012
    Ηλικία : 46
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty Απ: ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από MARIA77 Δευ Ιουλ 16, 2012 4:25 am

    Αχ ετσι,ετσι ειναι εφη.λοιπον?τι να ζηλεψω?το αποτελεσμα μετραει....!
    nikoletta
    nikoletta


    Αριθμός μηνυμάτων : 15
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/10/2012
    Ηλικία : 48
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty Απ: ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από nikoletta Πεμ Οκτ 04, 2012 2:29 am

    ΟΧΙ...Γιάτι εγώ είμαι κλάσεις ανώτερη και πιο όμορφη...χαχαχαχα!!!!!!!
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 44
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty Απ: ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από stefania Πεμ Οκτ 04, 2012 2:30 am

    πολυ μ'αρεσεις!
    nikoletta
    nikoletta


    Αριθμός μηνυμάτων : 15
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/10/2012
    Ηλικία : 48
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας? Empty Απ: ζηλευετε της πρωην τον αντρων σας?

    Δημοσίευση από nikoletta Πεμ Οκτ 04, 2012 2:47 am

    Και έμενα μ' αρέσω....Ευχαριστώ τον Θεο που μ' έκανε πανέμορφη,πανέξυπνη και μετριόφρων....γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε;;;;;

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 09, 2024 4:09 am