manoules.gr

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ενα φορουμ αφιερωμενο στις μανουλες ... και οχι μονο


5 απαντήσεις

    οι πρωην μας

    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 44
    Τόπος : θεσσαλονικη

    οι πρωην μας Empty οι πρωην μας

    Δημοσίευση από stefania Πεμ Ιουλ 12, 2012 11:21 am

    τι σχεσεις εχετε με τους πρωην σας?
    εγω για να πω την αληθεια γενικως ειχα καλες σχεσεις,αλλα τωρα με το γαμο και το μωρο χαθηκα
    παρολαυτα ειδα κατι φωτο ενος πρωην μου τις προαλες,μιλαμε για τρελο ερωτα, που ειχε αφησει εντελως τον εαυτο του
    στεναχωρεθηκα γιατι οπως και να εχει εχω αισθηματα για αυτον τον ανθρωπο
    και μετα λενε οτι οι γυναικες μετα το γαμο αφηνουν τον εαυτο τους!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    οι πρωην μας Empty Απ: οι πρωην μας

    Δημοσίευση από efi Πεμ Ιουλ 12, 2012 10:14 pm

    αχ στεφανια μου αυτο τον καιρο που βγαινουμε με το μωρο ολο βλεπω πρωην μου.ειχαμε παει στον γυναικολογο με το γιαννη και το μωρο και φευγοντας συνανταω εναν πρωην μου.παντρεμενος τωρα.μιλησαμε φυσικα.ειναι ο μονος που μιλαω οταν τυχει και τον δω,το περασμενο σαββατο πηγαμε στο παρκο του ηρακλειωτη βλεπω και εκει εναν πρωην μου αλλα δεν τον μιλησα,παμε στο φουρνο που δουλευει η κολητη μου για ψωμι βλεπω και εκει εναν πρωην μου.εχω τρελαθει αυτο το διαστημα ναβλεπω πρωην μου.κατι θελει ναμε πει το συμπαν αλλα τι.μου φερνει το παρελθον μου ξανα μπροστα.αλλα εναν πρωην μου τον βλεπω συνεχεια θελοντας και μη.γιατι ειναι απο το χωριο της μανας μου και οποτε παμε τον βλεπω.εγω στεφανια με αυτον απο το χωριο της μανας μου τρελλος ερωτας κολημα μεγαλο.ηταν και η πρωτη μου σχεση.αλλα δεν ηταν ο πρωτος μου σεξουαλικα.γιατι εγω δεν το ηθελα.οποτε παμε στο χωριο πως γινετε να βρισκετε μπροστα μας δεν ξερω.με το που μπαινουμε στο χωριο θα βγει μπροστα μαςειτε με το αμαξι ειτε με τα ποδια.
    mmairula
    mmairula
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 95
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : Βύρωνας

    οι πρωην μας Empty Απ: οι πρωην μας

    Δημοσίευση από mmairula Παρ Ιουλ 13, 2012 9:37 pm

    ΠΡΩΗΝ... Αχχχ δυστυχισμένα όντα .....που ΜΡ χάσανε. Φυσικά χαχαχα με μερικούς είμαστε φίλοι δηλαδή έναν...όπως και να χει δεν με ενοχλούν ότι είχαμε πέρασε κι επειδή είναι όλοι μπακουρια εύχομαι να ξεμπακουρεψουν χιχι
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    οι πρωην μας Empty Απ: οι πρωην μας

    Δημοσίευση από efi Σαβ Ιουλ 14, 2012 12:46 am

    εμενα οι πρωην παντρευτηκαν ολοι εκτος απο εναν που ειναι αμετανοητος εργενης.οσες κοπελες και αν τον γνωρισα με καμια δεν προχωρησε.θελει την ελευθερια του.δουλεια και τουμπα στον παοκ
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 44
    Τόπος : θεσσαλονικη

    οι πρωην μας Empty Απ: οι πρωην μας

    Δημοσίευση από stefania Κυρ Ιουλ 15, 2012 10:57 am

    μαιρη και εμενα μονο ενας παντρευτηκε οι αλλοι ρεμαλια!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    οι πρωην μας Empty Απ: οι πρωην μας

    Δημοσίευση από efi Κυρ Ιουλ 15, 2012 11:13 am

    χα! χα! τι να πεις στεφανια!
    χαμομηλακι
    χαμομηλακι


    Αριθμός μηνυμάτων : 24
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 44

    οι πρωην μας Empty Απ: οι πρωην μας

    Δημοσίευση από χαμομηλακι Δευ Ιουλ 16, 2012 3:37 am

    Οι πρωην...χαχα...δεν εχω επαφη με καποιον,εξαλλου θεωρω οτι οταν τελειωνει μια σχεση,τελειωνει,δεν διατηρω επαφη.Με τον τελευταιο πρωην,δεν ειπαμε ποτε οτι χωρισαμε απλα τσακωθηκαμε,παραλιγο να του σπασω το αυτοκινητο και εκει τελειωσε.Μετα εκανα 3 χρονια να τον δω.Και τον καλεσα και στο γαμο,οχι αυτον δλδ αλλα την οικογενεια του επειδη οι γονεις μας ειναι χρονια φιλοι.Φυσικα δεν ηρθε στο γαμο,ηρθαν οι δικοι του και ο αδερφος του ηρθε και στη δεξιωση.Με πετυχε πριν ενα μηνα με το καροτσι που ειχαμε βγει βολτα.Εγω αταραχη,αυτος τρελη αμηχανια και δεν ηξερε οτι εχω κανει και παιδακι.Μου ειπε ενα "μια χαρα εισαι,σου εκανε καλο ο γαμος" και του ευχηθηκα και στα δικα του.Ελπιζω να μην ειναι τελειως μπακουρι γιατι κακο παιδι δεν ειναι,απλα στον κοσμο του και εντελως ακοινωνητος ωρες ωρες.
    MARIA77
    MARIA77


    Αριθμός μηνυμάτων : 39
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2012
    Ηλικία : 46
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    οι πρωην μας Empty Απ: οι πρωην μας

    Δημοσίευση από MARIA77 Δευ Ιουλ 16, 2012 3:39 am

    καμια σχεση με κανεναν!οτι τελειωνει για'μενα,τελειωνει οριστικα,απο σχεση μεχρι φιλια.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 09, 2024 7:07 am