manoules.gr

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ενα φορουμ αφιερωμενο στις μανουλες ... και οχι μονο


+2
efi
stefania
6 απαντήσεις

    πολιτκος ή θρησκευτικος?

    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 44
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από stefania Τρι Ιουλ 10, 2012 2:57 am

    τι γαμο κανατε και γιατι?
    εγω εκανα θρησκευτικο αλλα εξω απο την εκκλησια ,γιατι εγω ηθελα θρησκευτικο,ο ανδρεας πολιτικο και τα συμβιβασαμε
    επισης αν εξαιρεσεις το beach party που καναμε και δωσαμε λεφτα σαν γαμος μας βγηκε οσο και ενας πολιτικος αφου δεν καναμε τιποτα απο τα παραδοσιακα(ουτε νυφικο,ουτε κουστουμι,ουτε στολισμο κλπ)
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από efi Τρι Ιουλ 10, 2012 3:36 am

    εγω ειμαι κατα του πολιτικου γαμου.για μενα δεν ειναι γαμος ο πολιτικος.δεν καταλαβαινεις τιποτα σε 2 λεπτα εχει τελειωσει.ειναι ενα κρυο πραγμα.ο γιαννης ηθελε να κανουμε πολιτικο γαμο αλλα εγω ειμουν ανενδωτη μονο θρησκευτικο τιποτα αλλο.τον ελεγα η θρησκευτικο η τιποτα.και καναμε θρησκευτικο γιατι το ηθελα εγω. το εκανα για το μυστηριο,για το δεος που νιοθεις μπροστα στο ιερο, τα λογια του παππα και τελος για τους γονεις μου. αν ειμουν μονη χωρις γονεις.παλι θρησκευτικο θα εκανα αλλα θα ειμασταν εμεις,ο κουμπαρος και λιγοι στενοι φιλοι.και δεν το εκανα για να φορεσω νυφικο
    avatar
    mora-eleni


    Αριθμός μηνυμάτων : 32
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2012
    Ηλικία : 47
    Τόπος : ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από mora-eleni Τρι Ιουλ 10, 2012 6:54 pm

    θα συμφωνησω με την Εφη και εγω τον πολιτικο δεν τον θεωρω γαμο.ηθελα θρησκευτικο και εγω και ο Βαγγελης για την ευλογια του Θεου!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από efi Τρι Ιουλ 10, 2012 11:35 pm

    ε ναι η κανεις γαμο σωστα η δεν κανεις
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 44
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από stefania Τετ Ιουλ 11, 2012 12:27 am

    καλα ο καθενας εχει τις αποψεις του
    επειδη καποιος εκανε πολιτικο η και καθολου γαμο δε σημαινει οτι δεν ειναι σωστος
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από efi Τετ Ιουλ 11, 2012 7:39 am

    οχι βεβαια.δικαιωμα του καθενως ειναι να κανει οτι θελει και οπως θελει.τις αποψεις μας λεμε
    avatar
    ardoardo


    Αριθμός μηνυμάτων : 5
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2012

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από ardoardo Παρ Ιουλ 13, 2012 1:55 am

    εμείς είμαστε άθεοι οπότε κάναμε πολιτικό γάμο (και αυτόν τον κάναμε μόνο για το επίδομα γάμου, για κανένα άλλο λόγο, γιατί τότε ούτε παιδί σκεφτόμασταν ούτε τίποτα).Αγαπιόμαστε και το ξέρουμε και αυτό μας φτάνει!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από efi Παρ Ιουλ 13, 2012 2:21 am

    ardoardo δεν εχει σημασια αν πιστευεις η οχικαπου.και εγω στην εκκλησια μονο σε γαμους,βαφτησια και κηδειες παω.και μια στο γαμο μου και μια στα βαφτησια του μωρου που θα κανω.αλλα οπως και να το κανουμε διαφορετικος ειναι ο πολιτικος γαμος απο τον θρησκευτικο.δεν παιζει να πιστευεις καπου για να παντρευτεις με θρησκευτικο.και εμενα ο γιαννης δεν ηθελε θρησκευτικο γιατι ειναι αθεος και δικαιωμα του κιολας.αλλα το εκανε για χατιρι μου
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 44
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από stefania Κυρ Ιουλ 15, 2012 10:55 am

    εφη θα διαφωνησω μαζι σου
    αν δεν το πιστευεις γιατι να το κανεις?
    ειδικα το γαμο ,γιατι τα βαφτισια τα κανεις για πολλους λογους στην κοινωνια που ζουμε
    εμενα τα λογια του δημαρχου στον πολιτικο μου αρεσαν πολυ
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από efi Κυρ Ιουλ 15, 2012 11:17 am

    εχω παραβρεθει σε πολιτικο γαμο και δεν μου εκανε καμια αισθηση.ενα κρυο πραγμα.2 λεπτα υποθεση και τελος.γαμος ειναι αυτο? αν δεν ηθελε ο γιαννης να κανουμε θρησκευτικο.τοτε δεν θα παντρευομουν.απλως θα μεναμε μαζι
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 44
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από stefania Κυρ Ιουλ 15, 2012 11:21 am

    ναι αλλα αυτες ειναι οι δικες σου οι αποψεις
    για καποιον που δεν πιστευει ειναι απλως κοροιδια να παει στην εκκλησια για το νταβαντουρι και για τα ματια του κοσμου
    γιατι δυστυχως τον γαμο τον καταντησαμε εμποριο και για να δειχτουμε
    για αυτο και εγω δεν εκανα απολυτως τιποτα φανταζι στο γαμο μου και πηγαμε με ενα φορεματακι εγω και σταρακια ο ανδρεας και μετα μαγιω και παραλια
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από efi Κυρ Ιουλ 15, 2012 9:45 pm

    εννοειτε στεφανια τις αποψεις μας λεμε.ο γιαννης δεν το εκανε για το νταβαντουρι και για τα ματια του κοσμου.ο κοσμος ειναι το τελευταιο που σκεφτεται.για μενα και μονο το εκανε.για κανενα αλλο λογο.
    avatar
    bloum


    Αριθμός μηνυμάτων : 4
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από bloum Πεμ Ιουλ 26, 2012 7:41 am

    ο μικρος μας ηρθε λιγο απροσμενα γι αυτο καναμε εναν πολιτικο.. ετσι.. για να μην λεει ο κοσμος.. βλακεια μεν γιατι ουσιαστικα ηταν 30 λεπτα λογια αερα, 2 υπογραφες και τελος αλλα αφου "επρεπε" να γινει, εγινε! δεν καταλαβα τπτ!! αργοτερα και αφου γεννηθηκε και μεγαλωσε και ο μπομπιρας ειπαμε να κανουμε μια γαμοβαφτιση μιας και τοτε ηταν και της μοδος.. κουραστικα οσο τπτ!! δεν θυμαμαι και πολλα γιατι ετρεχα μια για τα του γαμου μια για της βαφτισης αλλα μ αρεσε απιστευτα ο θρησκευτικος.. οτι θυμαμαι δηλαδη :Ρ ευτυχως ειχα ατομα να προσεχουν τον μπεμπη τοτε και δεν ειχα το μυαλο μου σ αυτον.. αργοτερα οταν πηραμε και το αλμπουμ με τις φωτογραφίες τοτε μου ηρθαν ολα ξανα σαν αναλαμπη!! αν ξαναπαντρευομουν σιγουρα δε θα συνδιαζα γαμο και βαφτιση μαζι αλλα το βεβαιο ειναι οτι τον θρησκευτικο θα τον εκανα με 1000! αυτα που θυμαμαι απο τον γαμο μου ειναι οι τονοι ρυζι που φαγαμε, τα αστεια σχολια του παπα που κρυφογελουσαμε σε οοοολη την λειτουργια και τα κουτσομπολια της κουμπαρας που σχολιαζε τους παντες κι εγω γυρνουσα σαν το ρομποτ να δω πως και τι!!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από efi Πεμ Ιουλ 26, 2012 9:29 pm

    ετσι ειναι bloum.σαν τον θρησκευτικο δεν εχει.θυμασε τα παντα και λες σαν χτες ηταν. εγω ακομα θυμαμαι την μερα του γαμου αλλα και της μερες πριν τον γαμο
    χαμομηλακι
    χαμομηλακι


    Αριθμός μηνυμάτων : 24
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 44

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από χαμομηλακι Πεμ Αυγ 23, 2012 2:21 am

    εμεις καναμε θρησκευτικο γαμο ανοιχτο κιολας και το σκυλομετανιωσα αλλα ηθελε η πεθερα μου να βγαλει τις υποχρεωσεις και τραβηξα τετοιο πρηξιμο που αν μπορουσα θα τα εκανα ολα απο την αρχη.Στη βαφτιση τα εκανα ολα μονη μου,καλεσα λιγους και καλους και κανεις δεν ηξερε τπτ (εκτος απο εσας βεβαια που σας εδειξα τις φωτο στο fb)για τις μπομπονιερες ή το στολισμο.Αφου η πεθερα νομιζε στην αρχη οτι το ειχαμε ξεχασει οτι ειχαμε βαφτιση επειδη δεν της ειχα πει τπτ για το στολισμο ή για τις μπομπονιερες(δεν ζητησα δλδ εγκριση).Μεσα της λυσσαξε αλλα δεν ειπε τπτ.Μετα τη βαφτιση που της ειπαν οι υπολοιποι τι ωραια ηταν ολα απαντησε οτι "τα οργανωσαμε πολυ καλα"...φτου φτου φτου!
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 44
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από stefania Πεμ Αυγ 23, 2012 4:05 am

    ε μπραβο στην πεθερα βρε!!χαχα!!
    εγω ειμαι της γνωμης οτι και στο γαμο ,μια φορα παντρευεσαι(λεμε τωρα)και τον κανεις οπως θελεις.αν θελουν να βγαλουν τις υποχρεωσεις τους να το κανους στη γιορτη τους!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από efi Πεμ Αυγ 23, 2012 12:05 pm

    ετσι ειναι.αν θελουν να κανουν τραπεζι οι γονεις ας τα πληρωσουν κιολας.επειδη αυτοι θελουννα βγουν απο διαφορες υποχρεωσεις
    χαμομηλακι
    χαμομηλακι


    Αριθμός μηνυμάτων : 24
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 44

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από χαμομηλακι Πεμ Αυγ 23, 2012 10:20 pm

    ενταξει,εννοειται οτι το πληρωσαν απλα οι δικοι μου γονεις καλεσαν πολυ βασικους συγγενεις και φιλουσ -ουτε 50- και αυτη καλεσε ο,τι να'ναι.Και φυσικα με τη λογικη του "εγω πληρωνω" και του οτι θα ηταν και ολες οι κουτσομπολες φιλες της με επρηξε με τα λουλουδια,στολισμο,προσκλησεις,μπομπονιερες κτλ.Αφου οταν ειδε την προσκληση της βαφτισης μου ειπε "ευτυχως αυτη ειναι ωραια γιατι του γαμου σας σας δεν μου αρεσε καθολου.Να μην μιλησω για την μπομπονιερα,αυτην ακομα να την καταπιω".Απαντηση δικια μου: Δεν πειραζει,αρεσε σ'εμας.Και λιγο νερακι βοηθαει την καταποση....."
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 44
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από stefania Πεμ Αυγ 23, 2012 10:26 pm

    χαχα!!καλα εκανες!!
    εγω για αυτο τους το ανακοινωσα 2 μηνες πριν(τοτε το αποφασισαμε κιολας) και τους ειπα δε θελω λεφτα ετσι θα γινει και τελος
    μονο ο πεθερος μου και οι παπουδες μου τσινισαν
    οι γονεις μου με την παρεα τους που ειναι λιγο γιουχου φυγανε απο το μπιτσομπαρο μετα απο εμας!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από efi Πεμ Αυγ 23, 2012 11:11 pm

    εμενα η μανα μου οταν πηγεναμε για να παρουμε τιμες για τον στολισμο της εκκλησιας.μας επριζε συνεχεια.και να δειτε τι στολισμο ειχε η φανη(αδερφη μου) στο γαμο της. μολις ειδε τον δικο μας στολισμο την ημερα του γαμου εχασε την μιλια της. τωρα στα βαφτησια εφτιαξε ο γιαννης της μπουνιερες και ηρθε προχτες να μας δει και με λεει μεσα στην τσαντα εχω μπουμπουνιερες απο βαφτησια.απο που ειναι την ρωταω. της πηρα λεει για να δωσω στης δυο γειτονησσες στο χωριοα να δεν ηταν ωραιες οι μουμουνιερες σας. και μειναμε με ανοιχτο το στομα. την λεω μαμαπας καλα? λυγμενα περνεις? να πεις τον γιατρο να σε αλαξει χαπια. ποτε εφτιαξε την λεω ο γιαννης κατι που να μην ειναι ωραιο?
    χαμομηλακι
    χαμομηλακι


    Αριθμός μηνυμάτων : 24
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 44

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από χαμομηλακι Πεμ Αυγ 23, 2012 11:59 pm

    εφη μου,σορυ κιολας αλλα η μαμα σου δεν παιζεται.Και εμεις ειχαμε την ατυχια να παντρευτει ο αδερφος του αντρα μου πριν απο εμας και αυτοι ειχαν τοτε wedding planner για το δικο τους γαμο τον οποιο ειχαν χρυσοπληρωσει αλλα εγω δεν ημουν διατεθειμμενη να ξοδεψω ουτε ευρω για τετοιες μαμακιες.Ακομα και αν τα πληρωνε αλλος.Τους γονεις μου δεν επροκειτο να τους βαλω πληρωσουν τετοια κερατιατικα για να λεει η αλλη οτι πηραμε wedding planner.Eπειδη λοιπον ο κουνιαδος μου ειχε παντρευτει πιο πριν,ειχαμε παρελθον και επρεπε -κατα την πεθερουλα- να κανουμε τα ιδια γιατι "ολοι τοτε μου ειχαν πει οτι ηταν ολα υπεροχα".Εγω δεν ηθελα,δεν μου αρεσαν αυτα τα λουλουδια,ηθελα αλλα και μου ελεγε οτι αυτοι τοτε ηξεραν καλυτερα και να μην κανω του κεφαλιου μου.Μεχρι και στον Πετριδη μας εστειλε τοτε για να κλεψουμε ιδεες.Και φυσικα μας επεβαλλε την ανθοπωλη,που αλλα της ελεγα και αλλα εκανε -προφανως ανωθεν εντολες- αλλα ειχα τετοια χαρα τοτε και ημουν στο συννεφακι μου που την ειχα γραμμενη ο,τι και να εκανε.Τωρα που τα σκεφτομαι μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι.Ευτυχως της εβαλε γερη κατσαδα ο αντρας μου γιατι ηθελε να επεμβει και σε αλλα και κοντεψαμε να πλακωθουμε και μας απειλουσε οτι δεν θα ερθει.Τεσπα,εγινε ο γαμος μας μια χαρα,περασαμε τελεια με τους φιλους μας και ευτυχως για εμας της ειπαν "οτι ο γαμος αυτος ηταν καλυτερος απο του μικρου σου γιου"...χαχαχαχα!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από efi Παρ Αυγ 24, 2012 3:09 am

    και εμενα ετσι της ειπαν.ακομα λενε για τον γαμο μου.δεν ηταν ενας γαμος ουα ου.αλλα ο στολισμος ηταν τα παντα.ολα ηταν οπως ακριβως τα θελαμε.ολα ειχαν μια αρμονια μεταξυ τους
    χαμομηλακι
    χαμομηλακι


    Αριθμός μηνυμάτων : 24
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 44

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από χαμομηλακι Παρ Αυγ 24, 2012 4:00 am

    το καλυτερο ομως δεν σας το ειπα.Μεσα στην προσκληση ειχαμε 2 καρτελακια,ενα για τη δεξιωση και ενα για τη λιστα γαμου που ειχαμε σε τραπεζα.τι εκανε λοιπον η αγαπημενη:στις προσκλησεις που εδωσε στους δικους της φιλους και συγγενεις εβγαλε το καρτελακι με τον αριθμο λογαριασμου της προεραιτικης (το τονιζω γιατι ετσι ειχαμε γραψει)λιστας γαμου.Ειχε πει βεβαια οτι ηταν αντιθετη σ'αυτη τη λιστα γιατι "ειναι σαν ζητιανια"(μωρ'τι μας λες!!!) αλλα δεν μας ειπε οτι την εβγαλε με δικη της πρωτοβουλια.Οταν το πηραμε χαμπαρι,ηταν πολυ αργα.Στην αρχη το καταλαβαμε οταν δεν προλαβε να δωσει καποιες προσκλησεις&μας τις εδωσε να τις δωσουμε εμεις&το ανακαλυψαμε τυχαια οταν ανοιξε μια ο αντρας μου αλλα δεν ειχαμε καρτακια μαζι μας εκεινη την ωρα να βαλουμε.Μετα καποιοι ανθρωποι που τους ειχε δωσει αυτη προσκλητητηρια αρχισαν να μας παιρνουν τηλεφωνο και να μας ζητουν αριθμο λογαριασμού για να μας βαλουν λεφτα επειδη ηξεραν οτι εμεις ειχαμε ηδη αγορασει τα παντα για το νοικοκυριο μας και δεν χρειαζομασταν τπτ αλλο.Και οταν τους ειπαμε οτι ειχαμε λιστα,μας ειπαν οτι δεν το ηξεραν ΚΑΝ Shocked γιατι δεν ειχαν καρτελακι μεσα.Φυσικα δεν αργησαμε να πειστουμε εντελως για το τι ειχε γινει και ο γιος της της εκανε μεγαλο καυγα αλλα αυτη απειλησε οτι δεν θα ερθει στο γαμο με τετοια ρεζιλικια που της κανουμε και ο αντρας μου ειπε να δωσει τοπο στην οργη.Εγω δεν της το εχω συγχωρεσει και οσο βλεπω μεσα στα ντουλαπια αχρηστα δωρα που εχουμε μαζεψει απο τους δικους της φιλους κυριως και το τρεξιμο που εκανα για να τα αλλαξω ολα αυτα,τοσο τσαντιζομαι.Παντως οσες φιλεναδες της παντρεψαν τα παιδια τους προσφατα και μας καλεσαν ειχαν ΟΛΕΣ λιστα γαμου σε τραπεζα.Εκει δεν μιλησε καθολου,το θεωρει αναξιοπρεπες.Ρε ουστ!
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 44
    Τόπος : θεσσαλονικη

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από stefania Παρ Αυγ 24, 2012 4:29 am

    καταρχην προσπαθω να σου απαντησω σοβαρα και βλεπω τη φωτο και σκαω στα γελια!!!!!!!!!!!!!!
    το καλο ειναι οτι ο αντρας σου της τα χωνει οποτε δε θα εχετε σοβαρο προβλημα
    χαμομηλακι
    χαμομηλακι


    Αριθμός μηνυμάτων : 24
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 44

    πολιτκος ή θρησκευτικος? Empty Απ: πολιτκος ή θρησκευτικος?

    Δημοσίευση από χαμομηλακι Παρ Αυγ 24, 2012 4:35 am

    ναι,η φωτο της μικρης ειναι ολα τα λεφτα.Παρνει και ποζες το σκατο.Για τη συγκεκριμενη φωτο επειδη τη χρησιμοποιησαμε σ'ευχαριστηριες καρτες στη βαφτιση, η πεθερα μου ειπε οτι φεραμε φωτογραφο και την εβγαλε.Με ρωτησαν εμενα ποιον φωτογραφο πηραμε και τους ειπα οτι την εβγαλα εγω εντελως τυχαια αλλα βγηκε μια χαρα.Και η πεθερα "εσυ?αντε καλε!αποκλειεται!ειναι επαγγελματικη"...λες κυρα μου να μην ξερω οτι την εβγαλα εγω?

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 09, 2024 4:47 am