manoules.gr

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ενα φορουμ αφιερωμενο στις μανουλες ... και οχι μονο


5 απαντήσεις

    Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!,

    mmairula
    mmairula
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 95
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : Βύρωνας

    Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!, Empty Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!,

    Δημοσίευση από mmairula Τετ Ιουν 06, 2012 10:12 am

    Το να γίνεις μαμά εκτός από απόφαση χρειάζονται και συγκίδιες εδώ λέμε τις συμβουλές ρα ανχη και τις ελπίδες μας!!!!
    LUCRESSIA
    LUCRESSIA


    Αριθμός μηνυμάτων : 7
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!, Empty Απ: Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!,

    Δημοσίευση από LUCRESSIA Πεμ Ιουν 07, 2012 12:08 am

    ειχα ακουσει χιλια δυο "γιατροσοφια".....αλλα.......... Sad
    μια ειναι η λυση Laughing

    Arrow
    ΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ

    ποσοστο επιτυχιας 3 στα 3. Το ειπε η μαμα μου σε τρεις φιλες μου, που προσπαθουσαν και ....ναι τα καταφεραν! cheers

    Αντε καλη επιτυχία! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
    mmairula
    mmairula
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 95
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : Βύρωνας

    Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!, Empty Απ: Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!,

    Δημοσίευση από mmairula Πεμ Ιουν 07, 2012 2:47 am

    affraid καλοοο
    tatianoula
    tatianoula


    Αριθμός μηνυμάτων : 48
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 39
    Τόπος : θεσσαλονικη

    Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!, Empty Απ: Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!,

    Δημοσίευση από tatianoula Πεμ Ιουν 14, 2012 3:31 am

    ΛΕΤΕ???????αν κ δεν το πιστευω αλλα θα το κανω ΟΤΑΝ θα ερθει εκεινη η ωρα Laughing Laughing !Παλια ομως πολλα λεγανε καποια βλακειες βεβαια τυπου πιες το ταδε ροφημα πριν την επαφη για να εχεις αγορι κλπ κλπ τα περισσοτερα χαζομαρες!
    LUCRESSIA
    LUCRESSIA


    Αριθμός μηνυμάτων : 7
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!, Empty Απ: Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!,

    Δημοσίευση από LUCRESSIA Πεμ Ιουν 14, 2012 8:32 am

    αν εχεισ παρατηρησει οταν σηκωνομαστε μετα την επαφη...κατι τρεχει...(σορυ κοριτσια πωσ αλλοιωσ να το πω?) Embarassed
    Like a Star @ heaven ε αν σταυρωσεισ τα ποδαρακια σου, το χρησιμο αυτο υλικο μενει στην θεση του δινοντασ σου πολλεσ πιθανοτητες να τα καταφερεις Very Happy και χωρις να σηκωσεις τα ποδια ψηλα,(που δεν ειναι και πολυ διακριτικο!) Exclamation
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : θεσσαλονικη

    Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!, Empty Απ: Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!,

    Δημοσίευση από stefania Κυρ Ιουν 24, 2012 9:59 pm

    μακαρι να ερχοταν σε ολες ευκολα τα μωρακια μας!
    MARIA77
    MARIA77


    Αριθμός μηνυμάτων : 39
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2012
    Ηλικία : 46
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!, Empty Απ: Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!,

    Δημοσίευση από MARIA77 Δευ Ιουλ 02, 2012 2:07 am

    δε ξερω αν μπορω να καταταξω τον εαυτο μου σε αυτη τη κατηγορια.το σιγουρο ειναι πως ειχα μια αποβολη πριν λιγο καιρο και αυτο μου στοιχησε πολυ.ηταν απροσμενη η εγγυμοσυνη και βεβαια τη χαρα του γεγοτος τη διαδεχτηκε η αγωνια και το αγχος,αν θα τα καταφερναμε στο οικονομικο τουλαχιστον.και εκει που για τα περισοτερα βρεθηκε η λυση,ηρθε η αποβολη!τι να πω?εχω ενα ακομα παιδακι,θα ηθελα ομως και ενα αδερφακι.
    ειμαι σε μια φαση περιεργη και αφου το κουβεντιασαμε παλι με τον αντρα μου μου ειπε οτι φοβαται να ξαναπροσπαθησουμε μηπως και εχουμε τα ιδια αποτελεσματα.
    εγω θελω!
    το πρωτο ηρθε επειτα απο λιγο κοπο και εφαρμοζοντας οχι διαφορες στασεις ουτε τιποτα,απλα ειμασταν ξενοιαστοι και σε διακοπες!
    τι να κανω?να το ξαναπροσπαθησω?
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : θεσσαλονικη

    Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!, Empty Απ: Εδώ όσες προσπαθούν για μωράκι!!!,

    Δημοσίευση από stefania Δευ Ιουλ 02, 2012 3:16 am

    μαρακι να το ξαναπροσπαθησεις
    μια αποβολη ηταν ενα τυχαιο γεγονος
    εξαλου τα πολλα εξοδα ειναι στο πρωτο, τωρα κοντα στο ενα θα μεγαλωσει και το αλλο

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 26, 2024 12:24 pm