manoules.gr

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ενα φορουμ αφιερωμενο στις μανουλες ... και οχι μονο


3 απαντήσεις

    Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις

    morning glory
    morning glory


    Αριθμός μηνυμάτων : 185
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2012

    Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις Empty Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις

    Δημοσίευση από morning glory Δευ Αυγ 13, 2012 12:29 pm

    Τον τελευταιο καιρο εχω κολλησει και ψαχνω καποιες παλιες ταινιες που ειχα δει νεοτερη αλλα δυσκολευομαι να τις βρω!Μου αρεσουν πολλα ειδη,αλλα αυτα που με τρελαινουν ειναι αυτα που εχουν κατι το ρομαντικο σαν παραμυθι μεσα αλλα και περιπετεια και αγαπη και ολα....


    Ας πουμε μου εχει μεινει the 10th kingdom,απο τα αγαπημενα μου....τα ειχε ολα μεσα και παραμυθι και περιπετεια αλλα ειχε και μια δοση γελιου,εσεις το ειχατε δει?ηταν μινι σειρα βεβαια!Επισης προσφατα ειδα το stardust και μου αρεσε και αυτο!Θυμαμαι και το the legend με τον Τομ κρουζ ηταν αυτο αν θυμαστε και δυο μονοκερους!Α θυμηθηκα και ακομη ενα με ενα γερακι και εναν λυκο,αυτοι ηταν ανθρωποι και τους ειχε μαγεψει καποιος και ο ενας γινοταν γερακι και ο αλλος λυκος!

    Σαν πιο προσφατες ταινιες σχετικα, μου εχουν μεινει το so close,ο μονομαχος,τα ιπταμενα στιλετα,το twilight(ποιες περιμενετε το καινουργιο αληθεια?)


    Εχω και αλλες πολλες αλλα λογω της ωρας δεν μου ερχονται...


    Εσας τι σας αρεσει?Ποια θα ξαναβλεπατε και θα ξαναβλεπατε?




    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις Empty Απ: Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις

    Δημοσίευση από efi Τρι Αυγ 14, 2012 7:53 am

    εγω το παρα 5 το βλεπω ανετα. οπως και το γκριζ με τον τραβολτα, η πενταμορφη και το τερας,μαγκαιβερ,ομαδα δρασης 21 αλλα αυτο που το βλεπω ανετοτα τα και ο γιαννης μαζι μου ειναι το τουρκικο EZEL.ειναι οτι καλυτερο εχουμε δει ποτε.ουτε οι δικοι μας δεν μπορουν να κανουν τετοια σειρα.ειμαι μακραν το καλυτερο
    morning glory
    morning glory


    Αριθμός μηνυμάτων : 185
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2012

    Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις Empty Απ: Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις

    Δημοσίευση από morning glory Τρι Αυγ 14, 2012 8:16 am

    χμμ ναι εχεις δικιο το παρα πεντε το βλεπεις πολυ ανετα,πολυ γελιο αυτη η σειρα!Το ezel δεν το ειχα δει αλλα ειχα ακουσει για αυτο,καλα η τιβι εχει γεμισει τουρκικα,κριμα ομως γιατι μενουν τοσοι ελληνες ηθοποιοι χωρις δουλεια....Πολυ κλαμα τα τουρκικα,εγω δεν παρακαλουθω προς το παρον κανενα γιατι ξερω οτι θα κολλησω αμα ξεκινησω να δω καποιο!Εξυπνο σεναριο ειχε και το καρμα αλλα μετα το χαλασανε λιγο...
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : θεσσαλονικη

    Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις Empty Απ: Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις

    Δημοσίευση από stefania Τρι Αυγ 14, 2012 8:52 am

    game of thrones kollima
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις Empty Απ: Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις

    Δημοσίευση από efi Τρι Αυγ 14, 2012 9:40 am

    αμα δεις το EZEL μετα δεν θα θες να δεις κανενα αλλο τουρκικο η ελληνικο. θα λες τι ειναι αυτα μας κοροιδευουν? εγω και ο γιανης μετα το EZEL αλλο τουρκικο δεν ειδαμε.οσο για τους ελληνες ηθοποιους ας ριξουν το κασε τους για να εχουν δουλεια.
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : θεσσαλονικη

    Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις Empty Απ: Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις

    Δημοσίευση από stefania Σαβ Αυγ 18, 2012 2:11 am

    αγαπημενη ταινια???χμμμμμμμμ
    εχω καιρο να δω μια ταινια και να πω ουαου!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις Empty Απ: Αγαπημενες σειρες-αγαπημενες ταινιες-προτασεις

    Δημοσίευση από efi Σαβ Αυγ 18, 2012 4:09 am

    σειρα ελληνικη το παρα 5,οι απαραδεκτοι.τρεις χαριτες, εισαι το ταιρι μου. δυο ξενοι
    τουρκικη σειρα το EZEL
    ταινιες παλιες ελληνικες λατρευω ξανθοπουλο.τρελενομαι

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 26, 2024 8:01 pm