manoules.gr

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ενα φορουμ αφιερωμενο στις μανουλες ... και οχι μονο


5 απαντήσεις

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    tatianoula
    tatianoula


    Αριθμός μηνυμάτων : 48
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 39
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από tatianoula Τετ Ιουν 13, 2012 10:38 pm

    κοριτσια ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει??????



    εμενα η πεθερα μου μια μερα που αλλαζω το μωρο μου λεει αφησε τον λιγο ανοιχτο ''χωρις πανα'' του αρεσει ετσι ...Μιλαμε τουρκος εγινα ηθελα να της πω Κ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ????εσυ εισαι ολη μερα μαζι του??????που τον βλεπει 1-2φορες το μηνα....


    το αλλο κουφο παλι απο την ιδια το ακουσα ''αλυμονο'' μην το φιλας το μωρο στα μαγουλα γιατι λεει δεν θα κανει μαγουλα ΝΤΟΙΝΓΚ...
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από stefania Τετ Ιουν 13, 2012 11:47 pm

    πολλα κουλα εχω ακουσει
    οσες εχουν περιοδο δεν κανει να δουν το μωρο
    μην απλωνω τα ρουχα εξω γιατι θα του κανουν μαγια(καλα που εχω στεγνωτηριο)
    μετα τις 8 κανενας να μην μπει μεσα(ο μπαμπας μας θα κοιμαται στο δρομο)
    κλπ κλπ κλπ
    tatianoula
    tatianoula


    Αριθμός μηνυμάτων : 48
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 39
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από tatianoula Πεμ Ιουν 14, 2012 3:28 am

    xaxaxaxa το τελευταιο δεν το καταλαβα μετα της 8κανενας να μην μπει μεσα(ο μπαμπας μας θα κοιμαται στο δρομο).... Question Ενω ολα τ'αλλα ειναι λογικα αχαχαχ affraid
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από stefania Πεμ Ιουν 14, 2012 3:37 am

    μετα τις 8 το βραδυ δεν κανει να ανοιγουμε την εξωπορτα.αλλα ο μπαμπας μας συνηθως γυρναει κατα τις 8.30 απο τη βολτα με το σκυλο.οποτε θα κοιμουνται εξω στο χαλακι!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από efi Πεμ Ιουν 14, 2012 9:39 am

    εγω απο την ιδια την μανα μου το ακουσα. εφη κοριτσι μου δεν περιμενα να ασχολεισε τοσο πολυ με το παιδι. περιμενα να τμου το φωρτωνεις και να βγαινεις εξω με γτον γιαννη. και την λεω τι λεσ ρε μαμα? θα αφηνω το μωρο μου δεξια και αριστερα για να βγαινω εξω? οπου παω με το μωρο μου θα παω. 2) μη το ταιζεις πολυ το μωρο θα παχυνει.δεν βλεπεις που εχει κανει μαγουλα?χοντρος θα γινει? 3) η μανα μου παλι στον γιαννη. την εφη λες να αδυνατισει αλλα και ο μπεμπης βλεπεις τι μπουτια εχει? αν ειναι δυνατον!! συγκρινε εμενα με το μωρο.εχω ακουσει και αλλα πολλα αμα αρχησω να τα λεω δεν θα εχουν τελιωμο
    avatar
    mora-eleni


    Αριθμός μηνυμάτων : 32
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2012
    Ηλικία : 47
    Τόπος : ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από mora-eleni Παρ Ιουν 15, 2012 9:37 pm

    ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από efi Σαβ Ιουν 16, 2012 5:56 am

    εμενα για το πουλακι του με ειπαν να το τραβαω προς τα κατω για να ανοιξει και να κατουραει καλυτερα
    mmairula
    mmairula
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 95
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : Βύρωνας

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από mmairula Δευ Ιουν 18, 2012 12:28 pm

    Χαχαχαχα χαχαχα έχω λιώσει!!!!!!!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από efi Τρι Ιουν 19, 2012 12:17 am

    χτες με ειπανε οτι τα μωρα οταν γελανε στον υπνο τους ειναι οτι τους λενε πεθανε η μαμα σου αλλα δεν το πιστευουν.ενω οταν τους λενε οτι πεθανε ο μπαμπας τους κλαινε γιατι το πιστευουν.2) να πιασω το μωρο απο τα ποδια και να το τιναξω 3) να το δεσω με μια μαντηλα γυρω απο το λαιμο του και να την δεσω στην μεση του και και μετα να παρω τα χερια του ν ατα βαλω στην πλατη του ν αδω αν ακουμπανε μεταξυ τους οπως καιτα ποδια το ιδιο. και μετα το χερι με το ποδι μαζι.τι αλλο θα ακουσουμε
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από stefania Τρι Ιουν 19, 2012 12:28 am

    και μετα να τον στειλεις στο τσιρκο...αν μπορει να τα κανει ολα αυτα
    ή στον ορθοπαιδικο γιατι μπορει να σπασει τιποτα
    mmairula
    mmairula
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 95
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : Βύρωνας

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από mmairula Τρι Ιουν 19, 2012 2:38 pm

    Λέτε τέτοια να μου κάνε ο πατέρας μου και μου βγάλε τον ώμο όταν ήμουν βρέφος??? Το πιο κουλό που έχω ακούσει ΓΤ είμαι αδύνατη είναι από που ρα έβγαλα τα παιδιά ??? Τι απαντάς???? Νομίζω ότι θα αρχίσω να γίνονται χυδαία!!! Αυτό βέβαια που με ενοχλεί αφάνταστα είναι όταν έρχονται άγνωστοι πάνω από το καρότσι και βλέπουν τα μωρά και πάνε να το τσιμπησουν Να το χαϊδεύουν η γενικώς να το πιάσουν....μου έρχεται......να τις μπατσισω.
    stefania
    stefania
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 447
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 43
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από stefania Τρι Ιουν 19, 2012 10:46 pm

    Α εγω κανω καυγα
    ειδικα στις θειες που τον φτυνουν
    αλλα τωρα εμαθε και μολις πλησιασει καποιος αγνωστος τον φτυνει!!!
    efi
    efi


    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012
    Ηλικία : 45
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από efi Τετ Ιουν 20, 2012 1:07 am

    χα χα.μπραβο! ο μικρος
    tatianoula
    tatianoula


    Αριθμός μηνυμάτων : 48
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
    Ηλικία : 39
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει???? Empty Απ: ποιο ειναι το πιο κουλο που σας εχουν πει????

    Δημοσίευση από tatianoula Τετ Ιουν 27, 2012 12:33 pm

    μαιρουλα και'γω τσατιζομαι οταν πανε να τον δουν η να τον χαιδεψουν...κατσε βρε εγω θελω???????????????????

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Μάης 08, 2024 7:34 pm